Książka, która z pewnością zachwyci nas historią pełną tajemnic

Książki to coś, co chyba każdy z nas uwielbia. Nikt nie zaprzeczy, że są one źródłem wielu emocji oraz przede wszystkim relaksu, bo to właśnie z tego powodu tak wiele osób chętnie sięga po książki. Czytanie książek pozwala nam chociaż na chwilkę oderwać się od codziennych obowiązków, zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się do zupełnie innego, niesamowitego świata przepełnionego ciekawymi postaciami wykreowanymi przez autora bądź też autorkę książki. Każdy z nas ma swój ulubiony gatunek literacki. Jednym z popularniejszych gatunków jest kryminał. Nie ma co się dziwić. Jest to gatunek, który pozwala nam w napięciu czekać, co się zaraz wydarzy. Możemy śledzić akcję książki i powoli, stopniowo odkrywać, co nastąpi. Kryminały są bardzo często przepełnione tajemnicami oraz zagadkami wcale niełatwymi do rozwiązania. To właśnie jest rzecz, dzięki której wiele ludzi ceni sobie ten gatunek literacki. Czytając książki kryminalne, możemy też dowiedzieć się wielu ciekawych, przydatnych rzeczy, przede wszystkim jeśli chodzi o pracę detektywa, policji oraz inne czynności związane właśnie z rozwiązywaniem zagadek. Oczywiście mamy też możliwość obserwowania tego, jak życie całkiem normalnych ludzi zmienia się diametralnie przez jedno, niespodziewane wydarzenie. “Dylemat” to książka, którą z pewnością można polecić każdemu wielbicielowi kryminałów i nie tylko. Oprócz kryminału, łączy ona w sobie thriller oraz sensację.

O czym opowiada książka “Dylemat”?

Autorką tej niesamowitej książki kryminalnej jest B.A.Paris. Książka została wydana przez wydawnictwo Albatros. “Dylemat” opisuje historię z pozoru normalnej rodziny. Jedną z głównych bohaterek książki jest Livia- kobieta, która właśnie obchodzi swoje czterdzieste urodziny. Chce wyprawić bardzo huczne przyjęcie wraz ze swoim mężem Adamem. Wszystko ma być perfekcyjne. Mają tam być wszyscy, którzy coś znaczą dla kobiety, Jedynym wyjątkiem jest córka Livii- Marnie. Livia jednak nie przejmuje się zbyt tym faktem, można nawet powiedzieć, że cieszy się z zaistniałej sytuacji. Kobietę czeka bardzo trudne oraz ważne zadanie. Tuż po przyjęciu musi ona przeprowadzić z Adamem poważną rozmowę dotyczącą Marnie. Livia musi powiedzieć Adamowi coś, o czym wcześniej nie miał pojęcia. Nie spodziewa się ona jednak, że jej mąż pragnie jej zrobić miłą niespodziankę i sprowadza Marinę. Właśnie w tym momencie dowiaduje się on o czymś przerażającym. Zdecydowanie nie może tego ukrywać przed Livią, lecz jednocześnie nie chce psuć jej wielkiego przyjęcia. “Dylemat” to książka zdecydowanie warta przeczytania. Jest ona przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji oraz wieloma ciekawymi wątkami.

Cover obraz autorstwa freepik - www.freepik.com